Металошукач Garrett ACE 250

Купити металошукач Garrett ACE 250. Ціна ACE 250 в магазине Кладер
 • ціна:
 • 7488
 • грн (подарунки на ваш вибір)
 • комплектація:
 • Металошукач ACE 250 в зборі, котушка Garrett ACE 6.5х9, відео DVD Garrett, талон на гарантійне обслуговування (СЦ Україна, 2 роки), інструкція користувача ACE 250.
 • купити:
 • Купити Garrett ACE 250 в Україні. Магазин Кладер, офіційна продаж металошукачів Garrett в Україні. Безкоштовна доставка Garrett ACE 250 в Україні без передоплати.

Опис Garrett ACE 250

Недорогий металошукач Garrett ACE 250, американського виробника Гарет. Лідер класу металодетекторів початкового рівня. Основні переваги ACE 250, доступна ціна, управління детектором на рівні «включив і пішов шукати», надійність в полі, великий вибір додаткових котушок для серії Garrett ACE. Але самим великим плюсом Garrett ACE 250, є його практична результативність у знахідках. Металошукач Garrett ACE 250, приносить знахідки завжди.

 • Характеристика

  • Виробник: Garrett (США)
  • Призначення: Грунтовий пошук
  • Екран: Монохромний
  • Схема металошукача: VLF
  • Частота: 6,5 кГц
  • Програм для пошуку: 5
  • Дискримінатор: Вибірковий
  • VDI/TargetID: Немає
  • Налаштування на грунт: Немає
  • Налаштування порога: Немає
  • Звуковий сигнал: 3 тона
  • Регулювання гучності: Немає
  • Пінпоинтер: Так
 • Параметри

  • Котушка: Garrett ACE 6.5х9
  • Роз'єм для навушників: Так, 6,35 мм
  • Живлення: 4 шт. АА
  • Вага: 1,2 кг
  • Розмір: 106-129 см

  Тест глибини

  • Монета: до 30 см
  • Каска: до 55 см
  • Максимальна: до 100 см
 

Купити металошукач Garrett ACE 250 в Україні

Купити металошукач Garrett ACE 250 в Україні Купити металошукач Garrett ACE 250 в Україні. Магазин Кладер, Garrett ACE 250 в наявності. Офіційні металошукачі Garrett c цією гарантією і підтримкою від виробника. Пошукові котушки і аксесуари для металошукача Garrett ACE 250. Безкоштовна доставка Garrett ACE 250 в Україні без передоплати.

 

Огляд металошукача

Металошукач ACE 250

Як працює: Металошукач ACE 250 працює за принципом вибіркової дискримінації. Метали розділені на 12 сегментів, які відповідають графічної шкали на екрані ACE 250. Кожен із сегментів можна включити в програму пошуку, або вимкнути. Набір включених сегментів, називається Програмою Пошуку. У металошукачі Garrett ACE 250 є таких програм 5. При попаданні знахідки під котушку детектора, на екрані підсвічується сегмент, відповідний своїй групі і видає звуковий сигнал (відгук на ціль). Відгук Garrett ACE 250 багатоканальний, для чорного металу низький тон, для знахідки з кольоровим металом, більш високий.

На екрані Garrett ACE 250 виводиться: інформація про цілі, глибина до цілі, поточні налаштування металошукача, стан батарей.

Як шукати з Garrett ACE 250

Як шукати з Garrett ACE 250

Металошукач Garrett ACE 250, дає можливість почати пошук, без особливого вивчення теорії роботи детекторів. Буквально, дістали з коробки, обрали програму пошуку і пішли вибивати знахідки. Програма пошуку в ACE 250, відповідає за той набір знахідок, на які ви хочете отримати сигнал від детектора. Garrett ACE 250 має п’ять програм пошуку. Чотири готові, заводські налаштування на Ювелірні Вироби, Монети, Історичні Знахідки, Режим Всі Метали. П’ята програма ACE 250, користувацька. Ця програма дає можливість створити свою програму пошуку з металошукачем. Користувацька програма запам’ятовується, і зберігає свої налаштування після виключення металошукача.

Чутливість металошукача Garrett ACE 250. Регульована налаштування, зі своєю шкалою відображення на екрані ACE 250. Дає можливість виключати вплив зовнішніх перешкод. Наприклад, пошук з металошукачем під лінією електропередач, або пошук на високомінералізованих ділянках.

Режим Пинпоинт, функція точного визначення центру мети. Одна з найважливіших функцій металошукача, при пошуку дрібних знахідок (монети, ювелірні вироби). З допомогою пинпоинта викопати монету можна одним копком лопати.

На екрані Garrett ACE 250, крім графічної шкали дискримінації металів і шкали чутливості, додатково відображається допоміжна інформація. поточна програма пошуку з ACE 250. Глибина залягання мети. Стан батарей металошукача.

Конструкція металошукача

Конструкція металошукача

Металошукач Garrett ACE 250, є класичним ґрунтовим металошукачем. S-образна, трьох-складова штанга, з регульованою висотою та кріпленням на кнопкових фіксаторах. Верхнє розташування блоку металошукача, при необхідності блок знімний. Харчування ACE 250, чотири батареї типу АА (у комплекті Garrett ACE 250, вже є батареї і можна перевірити металошукач прямо з коробки).

У похідному стані, Garrett ACE 250 розібраний на 3 частини. Верхня штанга з підлокітником і блоком управління. Середня штанга. Нижня штанга, з приєднаною котушкою. В пошукове стан, ACE 250 наводитися буквально на кілька секунд. З’єднуються штанги (кнопкове кріплення), обертається дріт від котушки навколо штанги і підключається в гніздо на блоці управління Garrett ACE 250.

Котушки металошукача

Котушки металошукача

Котушка з комплекту Garrett ACE 250, сама по собі самодостатня, і на перший час легко перекриває потреби пошуковика. Але настає момент, коли хочеться збільшити глибину Garrett ACE 250, глибину і швидкість обробки грунту. І для власника ACE 250, відкривається нова тема, Котушки для Garrett ACE 250. В магазині Кладер дуже великий вибір котушок для ACE 250. Як по виробнику, від фірмових котушок Garrett, до сторонніх виробників Detech, Mars, Nel. Так і за розміром, від високоточних котушок Снайпер, до супер глибинних котушок, здатні вичавити з Garrett ACE 250 максимальну глибину виявлення. Котушки для Garrett ACE 250, за замовчуванням, підходять для всі серії металошукачів Garrett ACE. Всі котушки для Garrett ACE 250.

Штатна котушка Garrett ACE 250

Штатна котушка Garrett ACE 250

Стандартна котушка Garrett ACE 250, якої він комплектується спочатку, має властивості та можливості, саме такі, які й мають бути в штатної котушки. Відмінне поділ цілей на свою групу (дискримінація металів, у ACE 250 є 12 груп). Від точності роботи дискримінатора, залежить скільки ви будете копати ям, в яких лежить знахідка, невідповідна очікуванням. Котушка металошукача безпосередньо пов’язана з цією точність.

Робота на максимальній чутливості Garrett ACE 250. Зі стандартною котушкою ACE 250, можна абсолютно спокійно накрутити максимальну чутливість металошукача, і при цьому ви збережете стійкість пошуку, без помилкових спрацьовувань. Точний пинпоинтер. На стандартній котушці, Garrett ACE 250 має один з найбільш точних пинпоинтеров, функції точної локалізації дрібної мети. Застосовуючи великі котушки на Garrett ACE 250, ви це зрозумієте (змащений пинпоинт, один з мінусів великих котушок). І вага котушки, штатна котушка ACE 250, має вагу, один найменших. Така щадна навантаження зберігає не лише цілісність усієї конструкції металошукача (від розбовтування), але і не перевантажує руку.

Яка котушка краще до Garrett ACE 250

Яка котушка краще до Garrett ACE 250

Яка котушка краще для Garrett ACE 250? Вибір котушки залежить від типу знахідок, і місця на яку ви зібралися вийти зі своїм металошукачем Garrett ACE 250. Для збільшення глибини, звичайно ж треба застосовувати котушку великого розміру. Таке доповнення не тільки збільшить глибину виявлення мети, а й значно прискорить швидкість обробки поверхні. А ось для пляжного пошуку з Garrett ACE 250, розмір котушки не важливий, і сильно великий розмір навіть буде заважати. На пляжі знахідки лежать глибоко, і часто в достатній концентрації, щоб потрапити одночасно кілька, під один прохід котушки. Для пляжного копа з Garrett ACE 250, краще вибирати котушку середнього розміру (максимум до 13 дюймів), але з типом ДД (Double-D, DD). Вона дозволить отримати перевагу на дрібних цілях, і дає деяку компенсацію впливу мінералізації (наприклад, морський пісок).

Котушки для Garrett ACE 250,

При всіх перевагах великих котушок, розмір має і недоліки. У великої котушки менш точно працює пинпоинт, і іноді дрібну монету з одного копка не піднімете. Великі котушки споживають більше енергії. Велика котушка піддана зовнішнім електричних перешкод, що може додати помилкові спрацьовування. У великої котушки, вага відповідає розмірам. Що позначається на загальному балансі конструкції металошукача, і втоми руки (особливо під кінець пошукового дня).

Самим оптимальним рішенням для Garrett ACE 250, є комбінація з двох котушок. Одна звичайна, середніх розмірів, наприклад та ж штатна котушка Garrett ACE 250. Друга глибинна, яка застосовується для глибинного пошуку і швидкого розвідки місцевості.

Сумісність котушок

Котушки для Garrett ACE 250, за замовчуванням, підходять для всі серії металошукачів Garrett ACE. Однаковий роз’єм котушки в блок управління металошукачем, однакову кріплення на стійці металошукача. Котушки Garrett ACE 250, ще підходить для металошукачів Garrett ACE 150, Garrett ACE 350, Garrett Euro ACE.

Видео

Відео з Garrett ACE 250. Що на екрані металошукача Garrett ACE 250. Які кнопки управління Garrett ACE 250 і їх призначення в пошуку.

Порівняння Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE

Порівняння Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE

Порівняння металошукачів Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE, майже однакових, зводитися до обговорення котушок. Середньої та універсальної ACE 6,5х9, котушки Garrett ACE 250, і великий DD котушки Garrett Euro ACE, 8,5 на 11 дюймів. У чому різниця між Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE. Порівняння параметрів Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE, комплектації, ціни. Що дає велика котушка Garrett Euro ACE, на практиці пошуку з цим металошукачем, і на які знахідки можна розраховувати.

Ціна Garrett ACE 250 легко дозволяє віднести детектор, до категорії недорогих металошукачів. Але ціна Garrett Euro ACE, вже на межі. Виправданням такої вартості металошукача Euro ACE, служить трохи завищена пошукова частота (в порівнянні з ACE 250), змінена шкала дискримінації і велика котушка.

Що спільного у Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE

спільного у Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE

Металошукачі ACE 250 Euro ACE, американського виробника детекторів, клас недорогих металодетекторів. Працюють за принципом цифрової обробки сигналу (електронна схема VLF), з виборчої дискримінацією. Всі метали розділені на графічній шкалою дискримінації (в обох по 12 сегментів), кожний з сегментів можна увімкнути або вимкнути. Програми пошуку, настроюється програма (4+1). Регульована чутливість, і відображення глибини до мети.

У чому різниця між Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE

різниця між Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE

Garrett Euro ACE володіє більш високою пошуковою частоту (8,25 кГц, проти 6,5 кГц у ACE 250), це дає більше перевага в пошуку дрібних і кольорових знахідок (ті ж монети, або ювелірні вироби). Це ж перевага посилює розширений діапазон чорних металів, на шкалі Euro ACE. І зовсім велика різниця, пошукові котушки Garrett ACE 250 і Garrett Euro ACE.

Котушка Garrett ACE 250, еліпсоїдна моно котушка. Універсальна, і придатна для будь-якого типу пошуку і будь-яких знахідок. З такою котушкою можна вийти і за знахідками ВВВ, і на пошук монети. Переваги котушки Garrett ACE 250, хороша перешкода стійкість, стабільність на різних грунтах, точний пинпоинт. Недоліки котушки, середня (в порівнянні з штатною котушкою Garrett Euro ACE) глибина виявлення знахідок.

Котушка Garrett Euro ACE, велика котушка DD, з хорошою глибиною і відмінною чутливістю. Особливі переваги цієї котушки, проявляються в пошуку монет. Глибина виявлення вищий (ніж у штатної котушки Garrett ACE 250), чутливість на дріб’язок (дрібні знахідки) гостріше. Додаткова компенсація впливу грунту, в роботі дискримінатора.

Купити металошукач Garrett ACE 250 контакти

Металошукачі консультують реальні Копачі з великим досвідом!
Металошукач Акція
Металошукач Garrett ACE 250 Рекомендуємо металошукач Garrett ACE 250. Недорогий за ціною, впевнено вибиває знахідки. Простий в управлінні. В комплекті відео диск, як почати шукати з ACE 250.
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина