Котушки Coiltek

В магазині Кладер, котушки для металошукачів в наявності. Котушки сторонніх виробників Coiltek. Захисту для котушок Coiltek в асортименті. Гарантія на всі котушки. При купівлі додаткової котушки Coiltek до металошукачу, спеціальну пропозицію по ціні. Доставка котушок Coiltek в Україні.

Котушки Coiltek фірмові, від виробника

 • Котушка для металошукача Minelab Safari, Minelab Explorer SE, Minelab E-Trac
 • Coiltek 5x10 DD Joey

  Котушка Снайпер Coiltek 5x10 DD Joey, здатна розділити близько лежать різні цілі. Еліпс, тип котушки DD. Точний пинпоинт та особлива перевага на кольорових цілях. Застосовується для металошукача Minelab Safari, Minelab Explorer SE, Minelab E-Trac.
 • Котушка для металошукача Minelab Safari, Minelab Explorer SE, Minelab E-Trac
 • Coiltek 8,5x11,5 DD Platypus

  Глибинна котушка Coiltek 8,5x11,5 DD Platypus. Висока швидкість обробки великого об'єму грунту, збільшена глибина виявлення знахідок. Еліпс, тип котушки DD. Точний пинпоинт та особлива перевага на кольорових цілях. Застосовується для металошукача Minelab Safari, Minelab Explorer SE, Minelab E-Trac.
 • Котушка для металошукача Minelab Safari, Minelab Explorer SE, Minelab E-Trac
 • Coiltek 15 DD WOT

  Глибинна котушка Coiltek 15 DD WOT. Висока швидкість обробки великого об'єму грунту, збільшена глибина виявлення знахідок. Кругла, тип котушки DD. Висока чутливість до дрібних цілей. Застосовується для металошукача Minelab Safari, Minelab Explorer SE, Minelab E-Trac.

Купити котушку Coiltek

Котушки Coiltek купити

Продаж котушок Coiltek в Україні. Магазин Кладер, офіційні котушки і аксесуари Coiltek. На всі котушки Coiltek гарантія. Сервісне обслуговування та ремонт котушок Coiltek. Швидка доставка котушок Coiltek в Україні без передоплати.

Металошукачі консультують реальні Копачі з великим досвідом!
Металошукач Акція
Металошукач Garrett ACE 250 Рекомендуємо металошукач Garrett ACE 250. Недорогий за ціною, впевнено вибиває знахідки. Простий в управлінні. В комплекті відео диск, як почати шукати з ACE 250.
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина