Котушки Teknetics

В магазині Кладер, котушки для металошукачів Teknetics в наявності. Фірмові котушки Teknetics. Котушки сторонніх виробників. Захисту для котушок в асортименті. Гарантія на всі котушки. При купівлі додаткової котушки до металошукачу, спеціальну пропозицію по ціні. Доставка котушок в Україні.

Котушки Teknetics фірмові, від виробника

 • Котушка для металошукача Teknetics Alpha, Teknetics Delta
 • Teknetics 6x11 DD Bi-Axial

  Глибинна котушка Teknetics 6x11 DD Bi-Axial. Висока швидкість обробки великого об'єму грунту, збільшена глибина виявлення знахідок. Еліпс, тип котушки DD. Точний пинпоинт та особлива перевага на кольорових цілях. Застосовується для металошукача Teknetics Alpha, Teknetics Delta.

Котушки для металошукачів Teknetics інших виробників

 • Котушка для металошукача Teknetics T2
 • Detech 12x15 DD T2

  Глибинна котушка Detech 12x15 DD T2. Висока швидкість обробки великого об'єму грунту, збільшена глибина виявлення знахідок. Еліпс, тип котушки DD. Точний пинпоинт та особлива перевага на кольорових цілях. Застосовується для металошукача Teknetics T2.
 • Котушка для металошукача Teknetics Alpha, Teknetics Delta, Teknetics Gamma, Teknetics Omega
 • Mars 9.5x12.5 DD TIGER

  Глибинна котушка Mars 9.5x12.5 DD TIGER. Висока швидкість обробки великого об'єму грунту, збільшена глибина виявлення знахідок. Кругла, тип котушки DD. Висока чутливість до дрібних цілей. Застосовується для металошукача Teknetics Alpha, Teknetics Delta, Teknetics Gamma, Teknetics Omega.
 • Котушка для металошукача Teknetics Alpha, Teknetics Delta, Teknetics Gamma, Teknetics Omega
 • Mars 15 DD GOLIAF

  Глибинна котушка Mars 15 DD GOLIAF. Висока швидкість обробки великого об'єму грунту, збільшена глибина виявлення знахідок. Кругла, тип котушки DD. Висока чутливість до дрібних цілей. Застосовується для металошукача Teknetics Alpha, Teknetics Delta, Teknetics Gamma, Teknetics Omega.

Купити котушку для Teknetics

Котушки Teknetics купити

Продаж котушок Teknetics в Україні. Магазин Кладер, офіційні металошукачі, котушки та аксесуари Teknetics. Додаткові котушки для металошукачів Teknetics, від сторонніх виробників. На всі котушки гарантія. Сервісне обслуговування та ремонт котушок. Швидка доставка котушок в Україні без передоплати.

Металошукачі консультують реальні Копачі з великим досвідом!
Металошукач Акція
Металошукач Garrett ACE 250 Рекомендуємо металошукач Garrett ACE 250. Недорогий за ціною, впевнено вибиває знахідки. Простий в управлінні. В комплекті відео диск, як почати шукати з ACE 250.
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина