Котушки

В магазині Кладер, найбільший вибір котушок для металошукачів в наявності. Захист ка котушки. Гарантія на всі котушки. Сервісне обслуговування та ремонт котушок. Доставка котушок для металошукачів в Україні.

Каталог котушок для металошукачів

Котушки для металошукача Garrett

Котушки Garrett (США)

Котушки до металошукачів Garrett. Фірмові пошукові котушки від виробника. Додаткові котушки сторонніх виробників Detech (Болгарія), Марс (Росія), котушки Nel (Україна). Універсальні і штатні котушки, котушки із збільшеною глибиною, котушки Снайпер. Котушки Garrett ?

Котушки для металошукача Minelab

Котушки Minelab (Австралія)

Котушки до металошукачів Minelab. Фірмові пошукові котушки від виробника. Додаткові котушки сторонніх виробників Detech (Болгарія), Coiltek (Австраилия), Марс (Росія), котушки Nel (Україна). Універсальні і штатні котушки, глибинні котушки, котушки Снайпер. Котушки Minelab ?

Котушки для металошукача Fisher

Котушки Fisher (США)

Котушки до металошукачів Фішер. Фірмові пошукові котушки від виробника. Додаткові котушки сторонніх виробників Detech (Болгарія), Марс (Росія), котушки Nel (Україна). Універсальні і штатні котушки з комплектації металошукача, котушки великої глибини, котушки Снайпер. Котушки Фішер ?

Котушки для металошукача XP Metal Detectors

Котушки XP Metal Detectors (Франція)

Котушки до металошукачів XP Metal Detectors. Фірмові пошукові котушки від виробника. Додаткові котушки сторонніх виробників Detech (Болгарія). Універсальні і штатні котушки з комплектації металошукача, котушки великої глибини, котушки Снайпер. Бездротові котушки XP. Котушки XP Metal Detectors ?

Котушки для металошукача Teknetics

Котушки Teknetics (США)

Котушки до металошукачів Teknetics. Фірмові пошукові котушки від виробника. Додаткові котушки сторонніх виробників Detech (Болгарія). Універсальні і штатні котушки з комплектації металошукача, котушки великої глибини, котушки Снайпер для пошуку на важких ділянках. Котушки Teknetics ?

Котушки для металошукача Detech

Котушки Detech (Болгарія)

Додаткові котушки сторонніх виробників Detech (Болгарія). Універсальні котушки з широким охопленням різних типів цілей, котушки Detech великої глибини, котушки Снайпер для пошуку на важких ділянках. Краща якість і надійність, пошук на максимальних можливостях металодетектора. Котушки Detech ?

Котушки для металошукача Coiltek

Котушки Coiltek (Австралія)

Додаткові котушки сторонніх виробників Coiltek (Австралія). Універсальні котушки з широким охопленням різних типів цілей, котушки Coiltek великої глибини, котушки Снайпер. Офіційний партнер Minelab, з виробництва додаткових котушок для металошукачів Минелаб. Котушки Coiltek ?

Котушки для металошукача Марс

Котушки Марс (Україна)

Додаткові котушки сторонніх виробників Марс (Україна). Універсальні котушки з широким охопленням різних типів цілей, котушки Марс великої глибини, котушки Снайпер. Висока якість виготовлення, надійні в полі, максимальні можливості металошукача без перешкод. Котушки Марс ?

Котушки для металошукача NEL

Котушки NEL (Україна)

Додаткові котушки сторонніх виробників NEL (Україна), для металошукачів різних виробників. Універсальні котушки з широким охопленням різних типів цілей, котушки NEL із збільшеною глибиною виявлення цілі, котушки Снайпер для пошуку на смітниках історії. Котушки NEL ?

Металошукачі консультують реальні Копачі з великим досвідом!
Металошукач Акція
Металошукач Garrett ACE 250 Рекомендуємо металошукач Garrett ACE 250. Недорогий за ціною, впевнено вибиває знахідки. Простий в управлінні. В комплекті відео диск, як почати шукати з ACE 250.
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина