Металошукачі

В магазині Кладер, найбільший вибір металошукачів в наявності. Офіційні металошукачі в Україні, з цією гарантією і сервісним обслуговування. Швидка доставка металошукачів, без передоплати. Доставка по Україні безкоштовна. Подарунки для всіх металошукачів.

Металошукачі

Металошукачі Garrett (Гарет)

Металошукачі Garrett (США)

Металошукачі Garrett. Американський виробник ґрунтових, підводних, глибинних детекторів. Історія детекторів Гаррет починається з 1964 року. В Україні, металошукачі Garrett отримали популярність, завдяки недорогим Garrett ACE 250. Виробник Гарет, один з перших, почав серійно випускати Металошукачі Амфібія. Металошукачі Garrett ?

Металошукачі Minelab (Минелаб, Майнлаб)

Металошукачі Minelab (Австралія)

Металошукачі Minelab, австралійський виробник металодетекторів. Історія Minelab починається з 1985 року. Визнаний лідер у виробництві не тільки детекторів для хобі, військові, промислові, ручні металошукачі. Піонер нових пошукових технологій. Металошукачі Minelab ?

Металошукачі Fisher (Фішер)

Металошукачі Fisher (США)

Металошукачі Fisher. Американський виробник металодетекторів, що має найбільший запас пошукових технологій. Історія металошукачів Фішер починається з 1920 року, і напрацювання Fisher застосовуються іншими виробниками. В асортименті Fisher повний набір, грунтові, глибинні, підводні детектори. Металошукачі Fisher ?

Металошукачі XP Metal

Металошукачі XP Metal (Франція)

Металошукачі XP Metal. Французький виробник професійних детекторів для хобі, золотошукачів і пошуку метеоритів. Історія XP Metal починається лише з 1998 року, але вже зараз, професійні можливості цих металодетекторів, не досяжні для інших виробників. Металошукачі XP Metal ?

Металошукачі Teknetics

Металошукачі Teknetics (США)

Металошукачі Teknetics. Американський виробник детекторів для аматорського пошуку. Виробляє металошукачі з 1983 року. Активно використовує технології свого американського партнера Фішер. Часто аксесуари Фішер, підходять на пряму до детекторів Teknetics. Металошукачі Teknetics ?

Металошукачі Bounty Hunter

Металошукачі Bounty Hunter (США)

Металошукачі Bounty Hunter. Американські металодетектори, використовують розробки і виробничу базу металошукачів Фішер. Орієнтовані на максимальну простоту пошуку з металошукачем, при мінімальних витратах часу на освоєння. Металошукачі Bounty Hunter ?

Металошукачі консультують реальні Копачі з великим досвідом!
Металошукач Акція
Металошукач Garrett ACE 250 Рекомендуємо металошукач Garrett ACE 250. Недорогий за ціною, впевнено вибиває знахідки. Простий в управлінні. В комплекті відео диск, як почати шукати з ACE 250.
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина