Металошукач Minelab X-Terra 705

Купити металошукач Minelab X-Terra 705. Ціна X-Terra 705 в магазине Кладер
 • ціна:
 • 13916
 • грн (подарунки на ваш вибір)
 • комплектація:
 • Металошукач X-Terra 705 в зборі, котушка Minelab 10,5 DD, талон на гарантійне обслуговування (СЦ Україна, 2 роки), інструкція користувача X-Terra 705.
 • купити:
 • Купити Minelab X-Terra 705 в Україні. Магазин Кладер, офіційна продаж металошукачів Minelab в Україні. Безкоштовна доставка Minelab X-Terra 705 в Україні без передоплати.

Опис Minelab X-Terra 705

Металошукач Minelab X-Terra 705. Призначення металошукача, пошук на грунті і пляжний пошук. Основні плюси Minelab X-Terra 705. Відмінна дискримінація металошукача на невеликі знахідки, і перш за все на монети. Дуже великий діапазон графічної шкали, 28 сегментів. Цифрове значення VDI, кожен сегмент перекриває два значення VDI. Хороша робота металошукача з грунтом. Minelab X-Terra 705 може працювати в повністю автоматичному режимі налаштування на грунт, так і в ручному. Повна підтримка пошуку з X-Terra 705 на морському, солоному піску. Точна і велика шкала регулювання чутливості металошукача. Ідеальний пошук без перешкод і зашкалу, як на штатній котушці, так і на додаткових пошукових котушках.

 • Характеристика

  • Виробник: Minelab (Австралія)
  • Призначення: Грунтовий, пляжний пошук
  • Екран: Монохромний, 3 дюйма
  • Схема металошукача: VFLEX
  • Частота: Многочастотный
  • Програм для пошуку: 6
  • Дискримінатор: Вибірковий
  • VDI/TargetID: Так
  • Налаштування на грунт: Ручна, Автоматична
  • Налаштування порога: Ручна
  • Звуковий сигнал: Мультитональный
  • Регулювання гучності: Так
  • Пінпоинтер: Так
 • Параметри

  • Котушка: Minelab 10,5 DD
  • Роз'єм для навушників: Так, 6,35 мм
  • Живлення: 4 шт. АА
  • Вага: 1,3 кг
  • Розмір: 122-142 см

  Тест глибини

  • Монета: до 33 см
  • Каска: до 60 см
  • Максимальна: до 100 см
 

Купити металошукач Minelab X-Terra 705 в Україні

Купити металошукач Minelab X-Terra 705 в Україні Купити металошукач Minelab X-Terra 705 в Україні. Магазин Кладер, Minelab X-Terra 705 в наявності. Офіційні металошукачі Minelab c цією гарантією і підтримкою від виробника. Пошукові котушки і аксесуари для металошукача Minelab X-Terra 705. Безкоштовна доставка Minelab X-Terra 705 в Україні без передоплати.

Як працює

Металошукач Minelab X-Terra 705 думка в магазині Кладер

Металошукач Minelab X-Terra 705 думка в магазині Кладер, один з кращих металошукачів середньої ціни, для пошуку монет, по старовині і пляжного пошуку. Якщо б не було металошукача Garrett AT PRO, з його великою котушкою, можна було б сказати що в цій ціні металошукачів, Minelab X-Terra 705 лідер. Але, конкуренція для того і потрібна, щоб виробники детекторів працювали на результат. А результати для користувача металошукача, це знахідки.

Базується Minelab X-Terra 705, на попередній моделі Минелаба, X-Terra 70 (була ще, і русифікована версія X-Terra 74, з новим меню не актуальна). Повністю перероблено меню управління металошукачем, додані іконки (стало легше розуміти меню і управління в цілому), оновлена прошивка. Ще на наш погляд, істотно поліпшені можливості нового X-Terra 705 в пляжному пошуку, по іншому працює система контролю живлення, позитивні зміни в дискримінації імперських монет, котрі скрізь лежать на полях України.

Основні плюси Minelab X-Terra 705

Основні плюси Minelab X-Terra 705. Відмінна дискримінація металошукача на невеликі знахідки, і перш за все на монети. Дуже великий діапазон графічної шкали, 28 сегментів. Цифрове значення VDI, кожен сегмент перекриває два значення VDI.

Добра робота металошукача з грунтом. Minelab X-Terra 705 може працювати в повністю автоматичному режимі налаштування на грунт, так і в ручному. Повна підтримка пошуку з X-Terra 705 на морському, солоному піску. Додаткова функція динамічної (автоматичної) підстроювання на грунт, режим Tracking Ground Balance Offset. Професійна функція Treshold, пороговий сигнал, з відмінною кореляцією з звуковим відгуком металошукача. Ручна та автоматична відбудови від перешкод (функція NOISE CANCEL).

штатній котушці

Точна і велика шкала регулювання чутливості металошукача. Ідеальний пошук без перешкод і зашкалу, як на штатній котушці, так і на додаткових пошукових котушках.

У металошукачі Minelab X-Terra 705, відмінно працює звуковий відгук на знахідку. Крім штатної регулювання гучності відгуку металошукача, в X-Terra 705 можна змінювати тональність відгуку. Вибір кількість тонів на знахідку, від одного до чотирьох, або динамічний мультитон.

Відмінності Minelab X-Terra 705 та Explorer SE

Відмінності Minelab X-Terra 705 та Explorer SE

Який купити металошукач? Відразу професійний Minelab Explorer SE або недорогий (в порівнянні з Explorer SE) металошукач X-Terra 705? Обидва металошукача відмінно вибивають як монети, так і знахідки на пляжі. Але все ж, ціна металошукачів різна, є відмінності і можливостей у пошуку. Порівняння металошукачів Minelab Explorer SE і Minelab X-Terra 705, параметри, пошукові котушки. У чому металошукач Minelab Explorer SE буде краще на практиці, в порівнянні з Minelab X-Terra 705.

Якщо взяти ціни на металошукачі Minelab Explorer SE і X-Terra 705, спочатку може здатися, що в цьому порівнянні немає сенсу, але сенс є. Продаж металошукачів, наше професійне заняття, і ми на практиці знаємо, що коли хочуть купити металошукач, вибір зупиняється між двома моделями детекторів. І не дивлячись на різницю ціни, металошукачі Explorer SE і X-Terra 705 якраз найчастіше виявляються на цих терезах.

Різниця між металошукачами Minelab Explorer SE і X-Terra 705, починається з електроніки. Металошукач X-Terra 705 працює технології VFLEX, Minelab Explorer SE технологія FBS. Детектор Minelab X-Terra 705 може працювати на одній з трьох частот, низька 3 кГц, середня 7,5 кГц і висока частота 18,75 кГц. Частота X-Terra 705 перемикається автоматично, в залежності від типу котушки. Металошукач Minelab Explorer SE, багаточастотний і веде пошук одночасно відразу в діапазоні від 1,5 кГц до 100 кГц. В обох металошукачі енергонезалежна пам’ять, налаштування зберігаються і при заміні живлення.

У комплектації Minelab X-Terra 705 йде універсальна пошукова котушка, середньої величини. Детектор Minelab Explorer SE, відразу має котушкою збільшеної глибини виявлення знахідки. Обидві пошукові котушки тип Double-D.

Екрани у металошукачів різні за розміром. Minelab X-Terra 705 має 3 на 1,75 дюйма (повний розмір 76 мм на 37 мм). Minelab Explorer SE має 2,8 на 1,5 дюйма (повний розмір екрану 71 мм на 38 мм). Обидва екрану монохромні, тип матриці LCD підвищеної контрастності. І Explorer SE, і X-Terra 705 мають підсвічування екрану.

Металошукач Minelab X-Terra 705 проводить дискримінацію металу в знахідку, з виводом значення лінійної графічної шкалою і числа VDI. Металошукач Explorer SE дискримінує за двома параметрами, провідності та індуктивності. Висновок інформацію на двох мірної графічної шкалою і подвійний висновок VDI (провідність і індуктивність).

Відстройка від перешкод. У металошукачі Minelab Explorer SE є 11 каналів для вибору найменш шумного. У Minelab X-Terra 705 є 5 таких каналів. Ручний або автоматичний вибір.

Звуковий відгук. В обох металошукачі вибір, або фіксована тональність, або мультитон. Регульована гучність. Роз’єм під навушники (штекер 6,35 мм). У комплектації Minelab Explorer SE PRO Standart йдуть відразу навушники KOSS.

Металошукачі консультують реальні Копачі з великим досвідом!
Металошукач Акція
Металошукач Garrett ACE 250 Рекомендуємо металошукач Garrett ACE 250. Недорогий за ціною, впевнено вибиває знахідки. Простий в управлінні. В комплекті відео диск, як почати шукати з ACE 250.
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина